Latvijas 6.Nūjošanas festivāls Ventspilī

Latvijas 6. Nūjošanas festivālā Ventspilī 22.augusta sestdienā uz starta stājās 310 nūjotāji. Biedrību „Holista” pārstāvēja 14 dalībnieki. No „mūsējiem” 5,3 km garo distanci visātrāk veica Laima Šmite un Janīna Vaivade. Kā arī Laima saņēma no Palīdzi.lv speciālbalvu par viskrāšņāk ģērbto dalībnieci modes skatē „Vasaras košuma karnevāls”. Prieks par mūsu meitenēm!

Katrs finišētājs kā apliecinājumu par piedalīšanos Nūjošanas festivālā saņēma īpašo piemiņas cepuri ar nozīmīti, kā arī tika cienāts ar spēcinošu zupu, saldējumu un svētku torti. Tā bija brīnišķīga iespēja izbaudīt kopības sajūtu, sportojot kuplā pulkā!

Pēc sacensībām mūsu ceļš veda uz jūru pie Staldzenes stāvkrasta, kur bija iespēja nopeldēties un „uzpucēties”, lai dotos ekskursijā uz Dundagu, apskatīt lielāko un vecāko ziemeļkurzemes pili un tās apkārtni. Vēlāk iepazināmies ar seno lībiešu kultūras centru Mazirbi. Diena noslēdzās netālu no jūras krasta kempingā „Kalēji” ar kopīgi klātu galdu un jautrām vakariņām (mūsu starpā bija 2 jubilāri!).

Nākamā dienā, pēc uzkāpšanas Slīteres bākā un Slīteres iespaidīgās dabas takas izstaigāšanas, ceļš veda mājup gar jūras krastu caur seno lībiešu ciemiem, piestājot Kolgas ragā, kur satiekas Baltijas jūra un Rīgas jūras līcis. Pie Rojas uz pārs stundām ļāvāmies baudīt jūru un šīs vasaras pēdējo silto saulīti. 

Galerijā var apskatīt sacensību foto.

Informāciju sagatavoja: Liāna Pudāne

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .